Míša 26 let |

Ahoj, Míša 26 let, 170/50, prsa č. 2 Tě zve do svého útulného hnízdečka na Praze 9 - Horní Počernice. Ráda se mazlím, orálek a vášnivý sex. Budu se na Tebe těšit. Možný sex po telefonu za dobití kreditu. Hledám kamarádku.

T-Mobile: za dobití kreditu sleva na telefon –

Pokud si do výše jmenovaného data pořídíte nový mobilní telefon v rámci služby Twist Mobil Extra a zároveň si dobijete kredit ve výši minimálně 400 Kč, získáte na telefon ještě dodatečnou slevu 400 Kč.

Praha, Sex seznamka - ona hledá muže, milence

Sexy hrátky s Nikolou. Vítáni rozumní slušní pohodáři(Češi).Vše záleží na vzájemné dohodě.přeji Ti příjemný a úspěšný celý den.LZE I SEX PO Telefonu ZA Dobití Kreditu(T-Mobile)!!Více informací a fotografií se nachází na webu zde uvedeném.

Podrobný ceník -

fayn TOP fayn MEDIUM fayn BASIC; Volání: 1,00 Kč: 1,39 Kč: 1,79 Kč: Volání přes internet (VoIP) 0,58 Kč: 0,58 Kč: 0,79 Kč: SMS: 1,19 Kč: 1,19 Kč: 1,49 Kč

Za dobití kreditu tě udělám – Sex po telefonu | SexualniOrgie

Ahoj,jsem pohledná brunetka co čeká v pelíšku na tvůj hovor abych tě mohla vzrušit a udělat po tel. Ale podmínkou je dobít mi kredit. Kontaktujte mě na pro bližší info.Budu se těšit.. Live Fetish sex!

Hana | Sex privát Magic love :: - erotické priváty

Mládí odchází, ale chuť na sex se zvyšuje... Přijď si se mnou zadovádět. Hanka 56, prsa č.9, Praha 9 - metro Střížkov. Za dobití kreditu lze i sex po telefonu. Kredit Nejvýhodnější Ušetřete až 25%!

- profil uživatele anetolen

by jste měl zájem ??? Nabízím klasické milování s líbáním,autoerotiku s vibrátorem,masáž, 69,společná sprcha,orálek bez,lesbické milování s mou sestrou.Dále je možný i sex po telefonu za dobití kreditu. I

Lucka (40

40 let, 175/75, prsa č. 4 Těším se na Tebe ve svém soukromý. Je možná klasika, orálek, autoerotika, mazlení a vše příjemné co si budeš přát. Možná i trojka s kamarádkou a sex po telefonu za dobití kreditu.

-

Informace o virtuálním operátorovi ... Tento virtuální operátor je druhým, který v České republice oficiálně začal fungovat.

- levné volání do celého světa

Zpětné volání (volání z mobilního telefonu) Pokud nemůžete volat přímo z internetu (to je ), vždy je zde možnost volat pomocí zpětného ...

O2 | Minuty už počítat nemusíte. do všech sítí po ...

Mějte přehled (nejen) o stavu kreditu Aktuální výši kreditu, přehled dobíjení a výpis všech hovorů. To všechno máte kdykoliv po ruce díky samoobsluze ...