D-FENS Weblog

Za mě teda nasrat.Nedělejte si iluze, že by ovce nějak zvláště změnila náhled na problemaiku, zvláště když z toho vyvázne bez následků.

Diskuze - přehled všech témat ze všech rubrik |

Témata diskuzí Alternativní a doplňkové metody léčby. 10 bylin pro zdraví štítné žlázy - koment·¯e (0)

Chlupaté dámské přirození je fetišem pro mnoho mužů

Proč máme pubické ochlupení. Tento článek si během posledních třiceti dnů přečetlo 292 lidí.. krásné fotografie dámské přirození, dámské přirození, dámské ochlupení, genitálie, ochlupení, damske prirozeni, vagína, jak se oholit v rozkroku

Vyholene damske přirozeni foto

Re: Proč (některé:) muže dráždí vyholené přirození ? Ejlepší JE TO Oholit Celé,TO BY Jste Koukali Koli Uplně Celých Vyholených JE PO Pubertě A JE TO Hygienický A Pěkný A CO Teprve,Když SE Oholí Chlap TAK TO Nemá Chybu.

Holení dámského přirození - Česká Ordinace cz

Jak správně oholit dámské pohlaví. Existuje několik různých způsobů holení intimních míst, dají se používat studené vosky, teplé vosky, depilační ...

Bílé kuličky pod kůží jsou mílie a jak oholit pánské přirození

Vybíráme z obsahu: Jak oholit pánské přirození video Tady je několik různých video návodů na holení pánského přirození . Jak oholit panske prirozeni video Tady je nekolik ruznych video navodu na holeni panskeho prirozeni . Jde o.

Neštovice foto pupínku, o tom píše

Vybíráme z obsahu: Zde je několik fotografií, na kterých je vidět holení dámského přirození . Tady je fotografie, na které jsou vidět druhy dámského ...

Diskuse -

Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.

Holení mužského pohlaví

Pokud chcete udržet co nejhladší oholení, je potřeba jej opakovat nejméně dvakrát týdně. Jak. Jestli se ti to líbí, proč ne? Nebo jestli se to líbí někomu na kom ti záleží, proč ne? Máš nějaký důvod, proč se na to ptáš?

Diskuse na téma oholené pánské přirození |

partnera si holím sama, máme z toho potešenie obaja. A. raději, když má chlap oholené přirození a nebo spíše preferujete přírodní? Co je pro Vás lepší a proč?

Mužský styl - on-line magazín pro muže

Stylový magazín pro opravdové muže. Najdete u nás zajímavé články - nabízíme časté aktualizace a přidávání nových pravidelných článků.

Oholit nebo Přirozené ?? -

Diskuze a otázky - Oholit nebo Přirozené ??. oholený!!! a jak to bylo v tom filmu(Zahulíme, uvidíme) střihal si porost a když tam přišel ten arab tak mu odpověděl: 'Střihám si chloupky na přirození, to péro pak vypadá větší' heh...12!

Velikost penisu |

Zajímalo vás, jak závisí sexuální schopnosti muže na velikosti jeho penisu? Jaká je průměrná velikost penisu u českých mužů a jaké jsou odhady žen?